تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
مشكلات رايج بعد از عمل بيني عمل بيني در مشهد
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۱۸:۵۴

معمولا هميشه هنگامي كه در مورد جراحي بيني در مشهد يا ديگر شهرها صحبت مي شود، بيشتر در مورد جزئيات عمل بيني گوشتي يا استخواني، مراقبت هاي بعد از عمل ، مشكلات چراحي بيني و… صحبت مي شود و در كمتر مواقعي در مورد اثرات رواني كه جراحي بيني بر روي بيمار مي گذارد، صحبت مي شود. اگر قصد عمل بيني خود را داريد، به شما توصيه مي كنيم كه اين مقاله را بصورت كامل مطالعه كنيد چرا كه در اين مقاله ما در مورد اثرات رواني كه جراحي بيني ممكن است بر روي شما بگذارد، صحبت مي كنيم.

شايد ترسيده باشيد كه اين اثرات رواني منفي باشند، اما حقيقت اين است كه جراحي بيني در مشهد يا ديگر شهرها اثرات مثبت رواني زيادي بر روي بيمار مي گذارند به طوري كه بيش از ۹۷ درصد از بيماران از عمل بيني خود راضي بوده اند و گفته اند اگر برگردند، دوباره همين كار را انجام مي دهئد! در ادامه هر يك از اين اثرات را دونه به دونه مورد بررسي قرار خواهيم داد.

افزايش ميزان عزت نفس و اعتماد به نفس در بيمار

افزايش ميزان عزت نفس و اعتماد به نفس در بيمار

با توجه به اين كه ظاهر افراد نسبت به گذشته زيباتر مي شود، بيماران احساس خيلي بهتري نسبت به خود پيدا مي كنند. اين احساس به مرور باعث افزايش ميزان اعتماد به نفس و عزت نفس مي شود. احتمالا شما هم زياد شنيده ايد كه كليد اصلي موفقيت اعتماد به نفس است!

بهبود نگاه اجتماع به فرد

جامعه ما توجه بسيار زيادي بر روي ظاهر افراد دارد و اكثر قضاوت هايي كه در جامعه اتفاق مي افتد با توجه به ميزان زيبايي و جذابيت ظاهر يك فرد است. اگر تا بحال نگاه هاي خوبي از سمت افراد به شما نمي شده است و اعتماد به نفس خود را از دست  داده ايد بايد اين خبر خوب را به شما بدهيم كه بعد از عمل جراحي بيني در مشهد يا هر شهر ديگري كه هستيد، ديگر اوضاع مانند گذشته نخواهد بود و نگاه جامعه به شما با قبل تفاوت پيدا خواهد كرد.

طبق آمار هاي رسمي موجود تعداد كساني كه در ميانسالي به عمل بيني دست مي زندند از تعداد كساني كه در جواني يعني سن ۲۰ تا ۳۰ سالگي اين كار را انجام مي دهند، بيشتر است اما بايد اين موضوع را هم در نظر بگيريد كه جوانان زيادي هستند كه به خاطر ظاهر خود خجالت مي كشند و دست به فعاليت هاي مختلف نمي زنند.

اگر به دنبال يك حس بهتر در درون خود هستيد و مي خواهيد زيباتر به نظر برسيد، جراحي بيني يكي از راه هايي است كه مي توانيد از آن استفاده كنيد.

پيشرفت هاي كاري

حقيقت اين است كه در محل كار نبايد افراد را بر اساس ظاهر و زيبايي شان مورد قضاوت قرار داد اما ما در جامعه اي زندگي مي كنيم كه زيبايي و ظاهر خوب در آن حرف اول را مي زند! معمولا افرادي كه دست به جراحي بيني خود مي زنند، با افزايش اعتماد به نفس روبرو مي شوند كه در بالاتر هم در مورد آن كمي صحبت كرديم.

اعتماد به نفس و افزايش زيبايي باعث مي شود كه بيمار مراتب پيشرفت كاري را با سرعت بيشتري طي كند.

خودتان به انجام اين كار تصميم بگيريد

يكي از مشكلاتي كه بيماران با آن دست و پنجه نرم مي كنند، اين است كه با توجه به فشارهاي خانواده، دوستان و يا … دست به جراحي بيني خود مي زنند در حالي كه خودشان دوست ندارند اين كار را انجام بدهند. در حقيقت اين بدترين اقدامي است كه در اين زمينه مي توانيد، انجام دهيد. بهتر است كه قبل از انجام جراحي بيني در مشهد يا هر شهري كه در آن حضور داريد، با خودتان رو راست باشيد.

در جراحي بيني معمولا هيچ راه برگشتي جز جراحي دوباره وجود ندارد كه در بيشتر مواقع دوباره بيني مانند روز اول خودش نمي شود! شما بايد با بيني و ظاهر جديدتان كنار بياييد و آن را به عنوان يك تغيير در زندگي تان بپذيريد.

اگر مي خواهيد كه جراحي بيني شما به بهترين صورت انجام شود، بهتر است كه خودتان تمام مسئوليت هاي لازم در اين زمينه را قبول كنيد و با ميل خود اين كار را انجام دهيد.

خطرات جراحي بيني در مشهد

خطرات جراحي بيني در مشهد

اگر تصميم به جراحي بيني گرفته ايد، بهتر است از عوارض، خطرات و  مشكلات چراحي بيني احتمالي كه ممكن است براي شما پيش بيايد، مطلع شويد! اين كار به شما كمك مي كند كه با ديد بازتري به تصميم گيري بپردازيد. در ادامه عوارض جراحي بيني هاي گوشتي و استخواني مي پردازيم.

عوارض جراحي بيني استخواني

يكي از عوارضي كه پس از جراحي بيني هاي استخواني در مشهد يا ديگر شهرها ممكن است بوجود بيايد، تورم بيني تا حتي يك سال پس از عمل جراحي است! البته اين موضوع را بايد بگوييم كه اين موضوع براي بيني هاي گوشتي بسيار بيشتر است كه در بخش مربوط به آن ها در اين زمينه صحبت خواهيم كرد.

از ديگر عوارض جراحي بيني استخواني مي تواند تنگي نفس و مشكلات تنفسي باشد. البته اين مشكل با كمك گرفتن از يك جراح بيني متخصص در ابتدا قابل حل است. شما بايد عمل خود را به يك جراح بيني حرفه اي بسپاريد. جراح بيني حرفه اي با استفاده از تجربه و مهارتي كه دارد از بروز اين مشكلات جلوگيري مي كند.

 

براي مشاهده ادامه مطلب به لينك زير مراجعه كنيد.

منبع: مشكلات رايج بعد از عمل بيني

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]