تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
چگونه يك تشك طبي و مناسب انتخاب كنيم؟ عمل بيني در مشهد
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت: ۱۰:۱۶:۳۸

تشك طبي مناسب طبق استانداردي كه ساخته و توليد مي شود باعث حفظ سلامت جسم و راحتي شما به هنگام خواب مي گردد و در كاهش بيماري هاي عضلاني تاثير قابل توجهي دارد.انسان انرژي مورد نياز روز خود و فعاليت هاي روزمره خود را از خواب بدست مي آورد. شما هر چه قدر خواب بهتري را تجربه كنيد، احتمالا انرژي بيشتري در طول روز خواهيد داشت! تشك مناسب در اين موضوع بسيار مهم و حياتي محسوب مي شود اما چگونه بايد تشك مناسب را تشخيص داد؟ راهنماي خريد تشك جامع و كامل به شما در اين زمينه كمك مي كند. شما با خواندن اين نكات و استفاده از آن ها در هنگام خريد تشك، مي توانيد بسيار موفق عمل كنيد. در ادامه با ما همراه باشيد تا نكات لازم در اين زمينه را بدانيد.

خواب به چه ميزان مهم است؟

خواب به چه ميزان مهم است؟

شما با استفاده از آمار و ارقام و يا حساب سر انگشتي متوجه خواهيد شد كه بيش از يك سوم عمر خود را در عالم رويا و خواب مي گذارنيد. شما بايد براي اين يك سوم عمر خود نهايت حساسيت و توجه را به خرج دهيد.

طبق آمارهاي ارائه شده توسط سازمان هاي معتبر انسان هاي ناموفق به اين بخش از زندگي خود توجه كافي ندارند و همين موضوع باعث عدم موفقيت آن ها در ساير بخش هاي زندگي است. شما اگر اهميت خواب را بتوانيد درك كنيد، خواهيد توانست كه به تشك خود هم توجه ويژه‌اي داشته باشيد. در ادامه با شما يك سوال و دغدغه مهم را حل مي كنيم كه چرا بايد تشك خود را تعويض كنيد؟

تعويض تشك چرا و چگونه؟

بسياري از افراد تصور مي كنند كه با خريد يك تشك تا آخر عمر خود مي توانند از آن استفاده كنند! در حالي كه اينطور نيست و شما هر چند وقت يكبار با بروز نشانه هايي بايد به تعويض تشك خود اقدام كنيد. تعويض تشك قديمي با نو در كيفيت خواب شما تاثير خواهد گذاشت.

نشانه هاي مانند خستگي پس از بيدار شدن از خواب، درد كمر، ناهمواري بر روي تشك و … از جمله نشانه هايي هستند كه بايد آن ها را جدي بگيريد.

بصورت كلي اولين نشانه براي تعويض تشك، بروز نشانه هاي فيزيكي در بدن شماست. اگر بدن شما از هنگام خريد تشك تا به الان دچار تغييرات فيزيكي مانند افزايش يا كاهش وزن، قد و … شده است، بايد تشك خود را عوض كنيد چرا كه تشكي كه خريداري كرده ايد براي آن شرايط فيزيكي مناسب بوده است!

البته شرايط ديگري هم مانند تغيير در سبك زندگي مي تواند باعث تعويض تشك شود. به عنوان مثال شايد شما محبور باشيد كه از تشك خواهر يا برادر خود استفاده كنيد، استفاده از اين نوع تشك ها براي شما مناسب نيست چرا كه تشك آن افراد با توجه به ويژگي هاي فيزيكي آن ها خريداري شده است.

اگر مدت زيادي است كه از اين تشك استفاده مي كنيد، احتمالا با وجود مشكلاتي در تشك مانند در رفتن فنر، وجود ناهمواري، گرد و غبار، افزايش وزن تشك و … روبرو شده ايد. اگر مي خواهيد خواب بهتري را تجربه كنيد و انرژي بيش تري در طول روز داشته باشيد، بهتر است كه هر چند سال يكبار تشك خود را تعويض كنيد.

چه نوع تشكي را بخريم؟

چه نوع تشكي را بخريم؟

قبل از پرداختن به راهنماي خريد تشك و انتخاب تشك طبي مناسب بهتر است با انواع تشك آشنا شويد. اشنايي با انواع تشك به نوعي راهنماي خريد تشك براي شما محسوب مي شود چرا كه شما با ويژگي هاي انواع تشك آشنا هستيد و با توجه به نياز خود يك تشك خريداري خواهيد كرد.

تشك فنري متصل

اولين نوع تشك طبي مناسب كه در راهنماي خريد تشك مورد بررسي قرار خواهيم داد، تشك فنري متصل است. اين نوع از تشك ها سال هاست كه مورد استفاده قرار مي گيرند و افراد زيادي از آن ها استفاده مي كنند. در اين نوع تشك ها نرمي خاصي وجود دارد كه براي برخي از افراد داراي وزن سبك مناسب به نظر مي رسد.

از معايب اين نوع تشك مي توان به سر و صداي آن اشاره كرد البته مدل هاي هم وجود دارند كه اين مشكل را توانسته اند حل كنند! از ديگر مشكلات اين نوع تشك ها اين است كه ممكن است پس از مدتي استفاده با فرورفتگي در قسمت خاصي از تشك مواجه شويم البته اگر شما در هنگام خريد به خريد يك تشك با كيفيت بپردازيد، مشكلي در اين زمينه براي شما بوجود نخواهد آمد.

براي مشاهده ادامه مطلب به لينك مراجعه كنيد.

منبع: چگونه يك تشك طبي و مناسب انتخاب كنيم؟

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]