تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
آسمان مجازي چيست و چه كاربردي دارد؟ عمل بيني در مشهد
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۴۲:۵۹

اگر به تازگي به دنبال زيباتر و خاص تر كردن محل كار و زندگي تان هستيد، پس با آسمان مجازي روبرو شده ايد. آسمان مجازي يكي از مواردي است كه به تازگي براي زيبايي بيشتر خانه و محل كار از آن استفاده مي شود و فوايد فراواني براي محيط و ايجاد آرامش در آن را دارد. امروز مي خواهيم به توضيح آسمان مجازي چيست و اينكه چه كاربرد هايي در بخش هاي مختلف خانه دارد را بررسي كنيم.

آسمان مجازي چيست ؟

 آسمان مجازي چيست: آسمان مجازي يك نوع سقف كاذب است كه با توجه به طرح هاي مختلفي كه بر روي آن قابليت اجرا دارد، شما مي توانيد آن را با فطرت انسان همسو كنيد. با توجه به زندگي ماشيني و پر استرسي كه بشر امروز با آن دست و پنجه نرم مي كند، وجود تصاوير طبيعت در محيط كار و زندگي بر ناخودآگاه او تاثير زيادي مي گذارند.

 كاربرد آسمان مجازي چيست ؟

 اگر مي خواهيد، بدانيد كه كاربرد آسمان مجازي چيست ؟ و چگونه از آن استفاده مي شود، ادامه اين مطلب را از دست ندهيد!

 1. آسمان مجازي براي سقف آشپزخانه

 اگر خانه خود را تازه تحويل گرفته ايد و يا در حال ساخت آن هستيد، سقف آشپزخانه شما احتمالا هنوز خام است. اگر با افراد مختلف صحبت كنيد، راه هاي مختلفي را به شما پيشنهاد مي كنند كه معمولا باب ميل خيلي از افراد نيست! شما مي توانيد براي زيباتر كردن آشپزخانه از آسمان مجازي استفاده كنيد.

استفاده از سقف كاذب آسمان در سقف آشپزخانه معمولا در وسط اين سقف اتفاق مي افتد. شما مي توانيد از طرح هاي دلخواه براي اين كار استفاده كنيد و الگوي خاصي براي آن وجود ندارد، اما بهتر است كه حتما با يك متخصص در اين زمينه مشورت كنيد تا بهترين انتخاب را داشته باشيد.

 2. فضاي كاري را دلچسب كنيد

 احتمالا مي دانيد كه چيدمان در ميزان آرامش بخش بودن و خاص بودن محيط چقدر تاثير دارد! اگر مي خواهيد كه فضاي كاري خود را دلپذير، جذاب و آرامش بخش كنيد، مي توانيد از آسمان مجازي در محيط كاري خود استفاده كنيد.

در فضا هاي اداري چيدمان دكوارسيون از اهميت چند برابري برخوردار است تا تنش هاي محيط كار را بتواند از بين ببرد! استفاده از تصاوير جذاب و طبيعت در محيط كاري باعث مي شود كه افراد با نگاه كردن به اين سقف زيبا آرمشي بدست آورند و انگيزه ي دوباره اي براي كار پيدا كنند.

تحقيقات زيادي اين موضوع را اثبات كرده اند كه استفاده از رنگ هاي گل و گياه تا چه ميزان مي تواند در محيط كاري باعث شادابي و سر زندگي افراد شود. خيلي از افراد با توجه به محدوديت ها نمي توانند در محيط كاري خود از گل و گياه استفاده كنند اما براي همه امكان پذير است كه در محيط كاري خود از اين نوع سقف استفاده كنند.

اگر مردد هستيد كه چه طرحي را براي اين كار استفاده كنيد، بهتر است از چند متخصص در اين زمينه مشورت بگيريد.

3. آسمان مجازي در حمام و دستشويي

يكي از مكان هايي كه استفاده از آسمان مجازي در آن رواج پيدا كرده است، حمام و دستشويي است. شايد مي پرسيد كه چرا اين كار را انجام مي دهند؟ اين كار چه فايده اي دارد؟

شايد براي شما جالب باشد كه ايرانيان باستان كساني بودند كه براي اولين بار از گرمابه يا حمام براي شست و شو استفاده كردند و آن را به ديگران منتقل كردند! اگر به حمام هاي قديمي مراجعه كنيد، شاهد طرح هاي زيبا و جذابي مي شويد كه بر روي ديوار هاي آن ها نقش بسته اند.

امروزه ديگر از طرح هاي آسمان مجازي به جاي آن نقاشي ها در حمام هاي خانگي استفاه مي شود و همان زيبايي را به ارمغان مي آورد.

براي مشاهده ادامه اين مطلب به لينك زير مراجعه كنيد.

منبع: آسمان مجازي چيست و چه كاربردي دارد؟

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]