تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
راهنماي انتخاب پمپ آب عمل بيني در مشهد
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۰۰:۰۹

ايران پمپ يكي از برندهاي توليد پمپ در ايران است كه با توجه به كيفيت بي نظير محصولاتش در بازار ايران توانسته، جايگاه خوبي پيدا كند. معمولا افرادي كه به دنبال پمپ آب هستند بر اساس يك سري از مشخصات و ويژگي هايي كه به آن ها گفته مي شود به انتخاب پمپ مي پردازند! امروز مي خواهيم با شما در مورد ايران پمپ و نحوه انتخاب پمپ آب بيشتر صحبت كنيم. با ما تا انتهاي اين مقاله همراه باشيد تا در پايان بتوانيد، خودتان يك پمپ را انتخاب كنيد.


چگونه يك پمپ آب انتخاب كنم؟

همانطور كه مي دانيد براي انتخاب يك پمپ آب بايد از بين انواع مدل ها و برند هاي موجود در اين زمينه انتخاب صحيحي داشته باشيد. نحوه انتخاب پمپ نياز به مهارت و تخصصي دارد كه امروز در سايت ايران پمپ آن را به طور كامل براي شما به اشتراك مي گذاريم.

توجه به ميزان دبي و فشار پمپ

پمپ ها معمولا فقط يك وظيفه مهم دارند و آن هم اين است كه يك مايع را از نقطه اي به نقطه ي ديگري منتقل كنند. اگر مي خواهيد از ايران پمپ، يك مدل پمپ انتخاب كنيد، به شما توصيه مي كنيم كه اين نكته را در نظر داشته باشيد كه بين فشار و دبي پمپ رابطه معكوس وجود دارد! اگر آدم فني نباشيد احتمالا منظور ما را متوجه نشده ايد. در ادامه توضيح بيشتري در اين رابطه مي دهيم.

مفهومي كه بالا گفتيم به اين معنا است كه هر چه پمپ مايع بيشتري را بتواند، انتقال دهد، فشار كم تري در اين بين توليد مي شود و بر عكس اين موضوع هم درست است كه هرچه ميزان كم تري مايع توسط پمپ جا به جا شود، فشار آن نيز بيشتر خواهد بود.

در صورت تمايل براي مشاهده ادامه اين مطلب به لينك زير مراجعه كنيد.

منبع: راهنماي انتخاب پمپ آب

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]