تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
عمل بيني در مشهد
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۴:۱۳

پلاگين وردپرس چيست؟ افزونه وردپرس چيست؟ گاها در دنياي وردپرس با واژه و كلمه پلاگين وردپرس يا اين كه افزونه وردپرس برخورد ميكنيم . حقيقتا خواسته از پلاگين وردپرس چيست؟ پلاگين هاي وردپرس فولدر هاي نصبي مي‌باشند كه روي وردپرس نصب شده و تجهيزات جديدي به وب سايت وردپرس شما بيشتر مي نمايند . شما مي‌توانيد براي زيباتر كردن تارنما خويش يا اين كه اضافه كردن تجهيزات توسعه يافته به قالب , فارغ از نياز به كد نويسي با پلاگين ها اين كار را انجام دهيد . فرض نماييد شما يك اتومبيل مي‌خريد . خودروي شما دارنده سيستم پخش صوتي هست ولي دوست داريد خودروي شما به جاي اين سيستم صوتي خسته كننده , يك صفحه نمايش پخش چهره‌اي داشته باشد . آيا حاضر ميباشيد وسايل نخستين ساخت يك صفحه نمايش را تهيه و تنظيم كرده و خودتان يك صفحه نمايش 7 اينچي براي خودروي فردي تان بسازيد؟ صد اما اين كار هزينه و زمان متعددي را از شما مي‌گيرد . پس به سراغ فروشندگان اسباب و اثاث صوتي و چهره يي ماشين رفته و در پهنا يك سري دقيقه يك صفحه نمايش شيك براي خودروتان خريداري ميكنيد . فارغ از دردسر! صفحه نمايش اتومبيل = پلاگين وردپرس در دعوا پباده سازي وب سايت با وردپرس نيز مورد دقيقا به همين صورت هست . شما مي‌توانيد به جاي سپري كردن زمان و هزينه بابت كد نويسي ( به عنوان مثال يك فرم تماس با ما ) , به راحتي از پلاگين هاي وردپرس استفاده فرمائيد . هم اكنون بعضي از اين پلاگين ها بدون‌پول ميباشند و بعضا مبلغي كه ما اينجا از مبلغي ها تحت عنوان ماهر ياد مي‌كنيم .

طراحي سايت در مشهد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۳۰:۴۷

 به گزارش خبر نگار مهر , عيسي باقرزاده همايي ظهر روز شنبه در ششمي كارگروه استانداردسازي و افزايش كيفيت كالا و سرويس ها با اشاره به اهميت رعايت استاندارد آسانسورهاي نصب شده اعلام‌كرد : شهرداران بخشها بندرعباس بايستي نسبت به تهيه و تنظيم زير ساختهاي حتمي براي اخذ سند الكترونيكي استاندارد آسانسورهاي نصب شده در ساختمان ها مبادرت كرده و بايستي گواهينامه بالا بر را از روش سامانه بالابر اداره ملي استاندارد اخذ نمايند . 
او افزود : شهرداري ها و اداره نظام مهندسي مي بايست شرط استفاده از مصالح ساختماني استاندارد را در پروانه هاي ساختماني درج كنند . 
به گفته او , اينك در ساخت و سازهاي ساختمانهاي اداري و فردي شاهد به كارگيري مصالح غيراستاندارد با استمرار و استحكام زير خيس هستيم . همينطور در خريد مصالح هيچگونه استانداردي مدنظر پيمانكار نيست و خريد مصالح با بها زير ملاك است و به آتي سازهايي كه مورد استفاده مردمان قرار مي‌گيرد نيستند .

آزمون نظام مهندسي

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۱۲:۳۷

حسن قربانخاني در جواب به‌اين سئوال كه آيا دو نقشه اي بودن در ميدان ساخت و ساز در تهران شدت بيشتري دارد؟گفت : ريشه 2 نقشه‌اي بودن ساخت و ساز به‌اين بر ميگردد كه شهرداريهاي مرزو بوم خويش گردان مي باشند , به اين ترتيب بايستي به گونه‌اي تأمين درآمد نمايند تا بتوانند شهر خويش را سازمان نمايند . اين فقط به شهرداري تهران محدود نمي شود و در سراسر ميهن اين زمينه انجام مي شود . 
آزمون نظام مهندسي
او افزود : متأسفانه يك كدام از راحت‌ترين درآمدها براي شهرداري اين است كه پول تخلفات ساختماني را كه عدد قابل توجهي نيز هست دريافت نمايند , به اين ترتيب ارگانيك است كه مالكان ساختماني براساس مقررات و ضوابط شهرداري يك نقشه را جهت دريافت به دست آوردن مجوز ارائه نمايند ولي زيرا شهرداري‌ها براساس همياري با كمسيون ماده 100 اين مالكان را جريمه مي نمايند يك نقشه ديگري را هم تهيه و تنظيم ميكنند و براساس امر نقشه دوم مبادرت به ساخت و ساز كرده و جريمه را پرداخت مي نمايند . 
* حدود 50 درصد درآمد شهرداري قرار است از فروش تراكم و تخلفات ساختماني تأمين شود 
قربانخاني در جواب به‌اين سوال كه آيا آماري در دست است كه هر ساله شهرداري‌ها چه ميزان جريمه از بابت همين مبادرت مالكان دريافت مي‌نمايند , اظهارداشت : براساس آمارهاي اعلام شده از سمت شهرداري تهران حدود 50 درصد درآمد شهرداري قرار است از فروش تراكم و تخلفات ساختماني تأمين شود . 
به گفته مدير اداره نظام مهندسي ساختمان استان تهران , در شهرهاي استان تهران اين عدد فراتر است و به 60 تا 70 درصد ميرسد . 
قربانخاني ادامه بخشيد : سود بيشتر سازندگان كه بساز بفروش ميباشند اين است كه بيشتراز پروانه صادره مبادرت به ساخت و ساز نمايند براين اساس عملكرد ميكنند كه بيشتر مبادرت به ساخت و ساز نمايند و نسبت به تراكم رعايت كمتري نمايند و اين بهترين وضعيت براي سازنده‌ها است بدين ترتيب مشاجره 2 نقشه‌اي بودن مدتهاست كه مطرح است و مسئله جديدي نيست . 
مدير اداره نظام مهندسي ساختمان استان تهران در جواب به‌اين سوال كه مي‌توان ذكر كرد كه 2 نقشه‌اي بودن تا وقتي كه درآمد شهرداري‌ها از فروش تراكم باشد پابرجا است , اظهار كرد : تا روزي كه براي شهرداري‌ها اين پول‌ها حياتي است و منبع درآمد آن ها است و كميسيون‌هاي ماده 100 نيز به جاي تخريب با جريمه اختلال را حل مينمايند و بعيد است كه‌اين قضيه به سادگي مرتفع شود . 
قربانخاني در جواب بدين سوال كه 2 نقشه‌اي بودن چه مضراتي دارااست خاطرنشان كرد : دعوا 2 نقشه‌اي احتمالا به تنهايي زمينه خاصي نباشد ولي مشاجره اين است كه دو نقشه اي بودن يعني اين كه صاحب مي خواهد بيش تر از آن چيزي كه ضابطه اذن داده انجام دهد مبادرت به ساخت و ساز ميكند . 
او ادامه بخشيد : پس ممكن است سازنده‌اي 2 نقشه اخذ نمايد و براساس ضابطه و ضوابط شهرداري نقشه معماري و بنا را تغيير و تحول و تصحيح نمايد اين به تنهايي مشكلي را ساخت نميكند و ممكن است بنا با صرفه و بهتري نيز داشته باشد ولي خلل در 2 نقشه‌اي بودن است اين آن چيزي كه مي خواهد اجرا شود و آن چيزي كه به صادر شدن پروانه ختم مي گردد گوناگون است .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۲:۵۴

 اولين گرد هم آيي عصر مطالعاتي«بينش مطهر» در دانش كده فني مهندسي دانش كده بين المللي امام خميني ( ره ) برگزار شد .

آزمون نظام مهندسي

به نقل از ايسنا ناحيه قزوين , او‌لين گردهمايي عصر مطالعاتي «بينش مطهر» در دانش گاه فني مهندسي كالج بين المللي امام خميني ( ره ) برگزار شد . در‌اين نشست كه مجموعه دوم دانشجو يان در كالج بين المللي امام خميني ( ره ) در آن حضور داشتند , راجع‌به ضرورت مطالعه اثر ها شهيد مطهري اعلام‌كرد وگو و دانشجو يان حاضر , اعضاء و قيم تيم دعوا مباحثه خويش را اعلام كردند . از آن جا كه شايسته ترين رويه براي آشنايي نظام فكري مناسب , عنايت بر لحاظ بزرگان و عالمان آن دانش و نظام فكري است , عصر مطالعاتي ديدگاه مطهر در اين طريق در هم اكنون برگزاري است . شهيد مطهري از نخبگان بزرگ عالم اسلام و تشيع به شمار مي‌رود كه امام خميني ( ره ) راجع‌به ايشان مي‌فرمايد : «من كس ديگري را سراغ ندارم كه بيان كنم بي استثناء آثارش عالي است , ايشان بي استثناء آثارش عالي است , بشر ساز است» . همينطور منزلت معظم رهبري او را فقط كسي دانست كه نيز ازلحاظ كميت و نيز ازلحاظ كيفيت , عالي ترين فرآورده ها را نثار محيط تفكر اسلامي كرده آقاي مطهري است . از هدف ها برگزاري عصر مطالعاتي ديدگاه مطهر مي شود به توليد نظام فكري و بسترسازي اول اعتقادي بر مبناي تعاليم الهي و اسلام ناب محمدي ( ص ) , توسعه و گسترش و توسعه فكر اسلامي , ارائه الگويي از جامعيت تعاليم اسلامي در مواجهه با افراط وتفريط , افزايش مرحله آشنايي و معرفت همگاني جامعه در مواجهه با جريان هاي ناسالم اجتماعي - سياسي و تهاجم فرهنگي مي توان اشاره نمود . گفتني است سلسله جلسات زمان مطالعاتي«بينش مطهر» يك روز در هفته برگزار خواهد شد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۵۵:۱۷

تجميل الانف

اگر دوست داريد ناخن هاي زيبايي داشته باشيد به موارد ذيل توجه فرمائيد . كليه ي خانم ها دوست دارا‌هستند ناخن هايي قشنگ و مستحكم داشته باشند ; ناخن هايي كه نظير برف سپيد باشد و هيچ گاه پوسته ندهد . اما در بيشتر مواقع ناخن ها ميشكنند و دردسر عظيم خانم ها رقم مي‌خورد ; 
در صورتي‌كه شما نيز جزء اين جور از خانم‌ها مي‌باشيد خوبتر است بدانيد كه ناخن‌ها بي استدلال تند و تند نمي شكنند و حتما علتي براي آسيب پذير بودن آن‌ها موجود است . به دنبال راهكارهايي به شما معرفي مي‌كنيم كه با فايده بردن از آنها صاحب و مالك ناخن هايي سپيد و مستحكم مي شويد . 
يكي علل اين رخداد رژيم غذايي است كه در حالتي‌كه تصحيح شود مي تواند در معالجه اين ايراد مضاعف اثرگذار باشد . علاوه بر اين , به كار بردن بعضا تركيبات ارگانيك ميتواند شكنندگي آن‌ها‌را برطرف نمايد . بايستي بدانيد كه براي تركيبات ارگانيك متخصصين نسخه‌هاي متعددي ارائه كرده‌اند ; 
بعضي‌ها پيشنهاد به استفاده از اشكال جوانه‌ها اعم از جوانه گندم , ماش و جو را در رژيم غذايي روزمره و علي الخصوص سالاد توصيه مينمايند . درين بين عده‌اي ديگر از متخصص ها نيز استفاده از اشكال كرم‌هاي گياهي را در بهبود شكنندگي ناخن‌ها موءثر مي دانند . هنگامي ويتامين به تن نمي‌رسد! 
چه‌طور ناخن هايي خوشگل داشته باشيم؟ 
اعم از عوامل حساس شكستن ناخن‌ها اين است كه ويتامين‌هايي مثل B , A و D در تن كفاف نميدهد . به مراد رفع اين ايراد خوبتر است سراغ مواد غذايي دربردارنده اين ويتامين‌ها برويد , خوراكي‌هايي نظير سبزي‌ها و ميوه‌ها به ميزان كافي از اين ويتامين‌ها دارا‌هستند . 
در سطح سپس مي توانيد از مكمل‌هاي دربردارنده اين ويتامين‌ها نيز استفاده فرمائيد . يك كدام از موادي كه ميتواند در استحكام ناخن‌ها موءثر باشد , لوسيون ذرت است . اين لوسيون را خيلي راحت ميتوانيد در منزل بسازيد . براي اين كار كافي است دانه‌هاي ذرت را در يك تركيب كن به همراه شير ادغام نمائيد و بعداز صاف كردن آن , 
به ناخن‌ها بماليد . اين لوسيون اندازه متعددي ويتامين B داراست كه در رويش و ارتقاء استحكام ناخن‌ها مؤثر است . اين لوسيون علاوه بر داشتن اين ويتامين حياتي دربردارنده كلسيم و آهن متعددي نيز هست كه در استحكام ناخن نقش اكثري مهمي داراست . يكي‌از تركيباتي كه به شدت در استحكام و تقويت ناخن‌ها اثرگذار است , با عسل تهيه و تنظيم مي شود . 
براي توليد اين مخلوط جادويي به صورت مساوي عسل , روغن بادام و زرده تخم مرغ راهم بزنيد و ناخن‌هاي‌تان را 20 دقيقه تاثير درين ادغام نگهداريد . استدلال استفاده از اين ادغام نيز داشتن ويتامين‌ها و موادمغذي بخش اعظمي است كه در سفت كردن ناخن‌ها و چه بسا صورت دادن به آن‌ها مفيد است . 
چه طور ناخن هايي قشنگ داشته باشيم؟ 
در صورتيكه ناخن‌هاي‌تان به دليل استفاده بسيار از لاك يا اين كه هر ماده ديگري زرد رنگ به خويش گرفته است چاره آن شستن آن‌ها با عصاره گل بابونه يا اين كه عصاره گياه دم اسب , است . اين گياهان در برطرف كردن رنگ غير طبيعي ناخن‌ها تاثير اعجاز آسايي دارا‌هستند . اين حادثه براي خانم‌ها فراوان مي افتد البته با استفاده از اين گياهان به راحتي مي‌توان رنگ ارگانيك ناخن را مراقبت كرد . 
در كتاب ها طب سنتي يك روش ديگر علاوه بر استفاده از اين گياهان مطرح شده شده‌است . درين اين‌راه بايستي خمير گل سرخ بسازيد . براي تهيه و تنظيم اين خمير مي بايست به صورت يكسان برگ گل سرخ و برگ درخت سرو را بكوبيد و پودر در فرمائيد و سپس با سركه يا اين كه آبليمو آن را به صورت خمير درآوريد . 
صرفا كافي است اين خمير را نيم ساعت روي ناخن‌ها بگذاريد تا ملاحظه كنيد چطور زردي ناخن‌ها برطرف ميشود . هنگامي سواي دستكش و نگهداري ضروري سراغ شوينده‌هاي شيميايي برويد فيض آن مي تواند پوسته‌پوسته‌شدن ناخن و پوست اطراف آن باشد . البته نگران نباشيد گره اين خلل به دست آبليمو و زرده تخم مرغ به راحتي گشوده مي گردد . 
براي اين كه با پوسته پوسته شدن ناخن خداحافظي فرماييد يك شب درميان , ناخن‌هاي‌تان را در ظرف آبليمو يا اين كه ظرف زرده تخم مرغ بگذاريد و چندين دقيقه تحمل نمائيد . يك‌سري روز كه‌اين كار را تكرار كرديد ديگر پوسته شدن ناخن يا اين كه لبه‌هاي آن را نخواهيد روئت كرد . ولي براي به فيض وصال و رفع بي نقص نقص‌ مي بايست شكيبا باشيد و اوامر را اجرا نمائيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۲۱:۲۹

پاك سازي پوست در منزل ما براي شما روشي ديدني تطهير پوست در منزل را برايتان قرار داده ايم . فرآيند پاك سازي يا اين كه پلينگ پوست 1 - بخور دادن : اولي سطح براي تطهير پوست بخور دادن و فراهم سازي پوست براي پاكيزگي است . براين اساس كه باطن ظرفي 2 استكان آب را با يك قاشق خوراك خوري بابونه تركيب كرده وروي شعله گاز بگذاريد تا به طور كامل به جوش بيايد . 
آن‌گاه از روي شعله برداشته وبه وسيله ي يك حوله كه روي راز مي اندازيد صورتتان را 20 دقيقه بخور دهيد تا تماما منفذ هاي پوستي گشوده شده و دانه هاي رمز سياه براي خارج داخل شدن از زير پوست مهيا شوند . 2 - بيرون سازي دانه هاي راز سياه : در‌اين تراز برخي از دانه هاي راز سياه بزرگ را ميتوانيد تجميل الانف
جلوي آينه با فشردن بين دو انگشت بيرون نماييد و حتما تا ريشه اي كه به رنگ سپيد است ادامه داده تا به طور كامل تخليه شود و آنگاه با پنبه ي آغشته به الكل سپيد آن را ضد عفوني فرماييد , البته دانه هاي مضاعف ريز خيس و كوچكتر را با وسيله اي كه مخصو ص پلينگ است ودر فروشگا ههاي اثاثيه آرايشي يافت مي گردد , 
بيرون سازيد . اين وسيله به صورت ميله اي است كه راز آن رينگ اي صورت بوده وشما مي‌توانيد بعداز ضد عفوني كردن آن با الكل سپيد با كشيدن اين رينگ بر روي پوست از ذيل به بالا چه منطقه ي بيني و چه ساير ي قسمتهاي ديگر صورت , تمام جوشها ي ريز راز سياه را كه به وسيله بخور براي خارج داخل شدن فراهم گرديده اند را بيرون سازيد . 
طرز ي پاك سازي پوست در منزل 
هر توشه كه‌اين وسيله ي رينگ اي صورت را روي پوست ميكشيد حتما با يك پنبه ي آغشته به الكل سپيد آن را ضد غفوني كرده و مجدد كار را ادامه دهيد . ( خودتان هم ميتوانيد اين وسيله ي بي آلايش را با يك مفتول سيمي كه خيلي نيز قابل انعطاف نباشد به صورت يك ميله ي بي آلايش با محرمانه رينگ اي صورت صحيح فرمائيد و از آن استفاده كنيد . ) 
زدن ماسك سپيد : بعداز بيرون سازي جوشهاي راز سياه و زير پوستي و جرمهاي روي پوست كه حتما بلا مسافت بعداز بخور صورت پذيرد , از ماسكهاي ماست و جوانه ي گندم ( يك قاشق طعام خوري ماست كم چرب را با يك قاشق چايخوري آرد جوانه ي گندم يا اين كه آرد نان سنگك ادغام فرمائيد ) ويا ماسك نشاسته 
( يك قاشق ماست كم چرب را با يك قاشق چايخوري نشاسته تركيب فرمائيد ) و به آرامي بر روي پوستتان به وضعيت دوراني و ماساژ بماليد و بعداز ربع ساعت با آب سرد و خنك بشوييد . 4 - زدن ماسك خيار وگلاب : براي تازگي و شادابي وشفافيت پوست , يكي خيار با پوست را ريز رنده كرده , يك قاشق مربا خوري گلاب به آن بيشتر كرده وبه وضعيت خوابيده , 
به آرامي روي پوست بماليد و بعد از 10 دقيقه با آب سرد و خنك بشوييد . سفارش هاي حياتي : 1 - در صورتي‌كه نتوانستيد از اين وسيله براي در آوردن جوشها استفاده نماييد , ميتوانيد پاره اي روشور يا اين كه سفيداب پودر شده بلا مسافت پس از بخور , روي پوست ماليده و بعداز اين كه پاره اي جذب شد پوست را از زير به بالا ماساژ دهيد 
روش ي پاك سازي پوست در منزل 
تا جوشهاي ريز و راز سياه و همچنين جرمهاي پوستيتان منزه شوند . مخصوصا در نا حيه ي بيني اين كار را بيشتر انجام دهيد . 2 - 3الي 4 ساعت بعداز پلينگ هيچ كرم ويا كرم پودري بر روي پوست نزنيد تا به طور كامل قرمزي و تورم آن بخوابد و بعداز 3 ساعت هم 
در شرايطي كه اضطراري بود صرفا از كرمهاي مرطوب كننده و يا اين كه يه خرده روغن بادام استفاده فرمائيد . 3 - شايسته ترين زمان براي تطهير پوست وقتي است كه طرحي براي بيرون شدن از خانه نداشته باشيد كه در حالتي كه بتوانيد قبلي از خواب اين كار را انجام دهيد و بعد از آن به پوست تماما استراحت دهيد 
سود ي مناسب تري خواهيد گرفت . 4 - در‌صورتي‌كه فقط و صرفا از بخور و روشور به بازه زماني سه توشه در هفته به عنوان مثال در سوناهاي بخار بعد از 20 دقيقه بخور و به كار بردن سفيداب يا اين كه روشور استفاده نماييد و بعداز آن نيز بلا مسافت با آب سرد و خنك بشوييد , 
بعداز يك ماه پوستي روشن و روشن و دوچندان پاكيزه خواهيد داشت . 5 - پلينگ و پاك سازي پوست را حتما دو تا سه ماهي يك توشه انجام دهيد و خيلي زود به زود انجام ندهيد به اين دليل‌كه با مسافت زمانهاي كوتاه و متوالي سبب شل شدن و چروك پوست خواهد شد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۵:۲۸

 در اين بخش مي‌پردازيم به اسپري يا اين كه كرم دئودورانت . دئودورانت براي نهفته كردن بوي بد تن كاربرد داراست , يا اين كه باكتري‌هايي كه عطر را ايجاد مي نمايند , از بين مي برد . اين ماده هيچ‌ مدل مانعي در تعريق ساخت نمي كند , البته در قبال بوي زننده‌اي كه در اثر تعريق ساخت مي شود را از بين ميبرد . 

تجميل الانف
دئودورانت‌ها براي تمام نقاط تن قابل استفاده‌اند و تنها منحصربه‌فرد زير بغل نيستند . هرچند دئودورانت‌هاي منحصر زير بغل , پر‌مصرف ‌ترين اشكال آن مي‌باشند , البته دئودورانت‌ها براي هر مكان از تن – كه بوي نامطبوعي را ساخت ميكنند – قابل استفاده مي‌باشند . اين ماده به صورت مايع , 
ژل , پودر , كرم و اسپري هست . دئودورانت پودري , شايسته ترين مورد براي پاهاي شماست و دسته كرمي يا اين كه اسپري آن براي زير بغل‌ها مناسب‌تر است . ضد عرق ها ضد تعريق‌ها از زير مجموعه‌هاي دئودورانت‌ها محسوب مي گردند و همين فرمان , سبب ساخت سوء تفاهم راجع به اين محصول شده‌است . 
دئودورانت و ضد عرق ها دئودورانت‌ها بوي بد را از بين ميبرند و ضدتعريق‌ها پروسه ايجاد عرق را نمايد مي كنند . يكي مواد حياتي تشكيل ‌دهنده ضد تعريق‌ها , تركيبات آلومينيوم مي‌باشند كه در كاهش ايجاد عرق مضاعف مؤثرند . ضد تعريق‌ها از روش مجاري عرق وارد تن شده و سدي توليد مي‌نمايند كه به صورت موقت , 
از اسپري يا اين كه كرم دئودورانت چه مي دانيد؟! 
از تعريق تن جلوگيري مي كند , صحيح نظير چوب‌پنبه‌اي كه راز يك بطري ميگذارند . ضد تعريق‌ها نيز مانند دئودورانت‌ها در شكل‌هاي مختلفي عرضه مي گردند : ژل , پودر , كرم و اسپري . البته اين ماده مغاير دئودورانت‌ , بيشتر براي زير بغل استفاده ميگردد و به‌ ندرت در ديگر نقاط تن مورد استفاده قرار ميگيرد . 
ديودورانت يا اين كه ضد عرق؟ خيلي ها فكر‌ميكنند دئودورانت ها و ضد تعريق ها تفاوتي با نيز ندارند , البته هنگام خريد آنان از داروخانه يا اين كه دكان اسباب و اثاث بهداشتي بايستي به‌اين نكته اعتنا نماييد كه‌اين دو گونه محصول با نيز متعدد اند . ضد تعريق ها تركيباتي آلومينيوم دار دارا هستند كه منافذ غدد عرق را در مرحله پوست مسدود مي نمايند , 
براين اساس عرق نمي تواند در مرحله پوست ترشح شود , ولي ديودورانت ها با از بين بردن باكتري هاي تراز پوست , بازدارنده توليد بوي بد عرق ميشوند . هنگامي عرق بوسيله اين باكتري ها تجزيه ميشود , تن بوي بدي مي‌گيرد . به شما سفارش مي‌كنيم دئودورانت را بخريد , زيرا با عرق كردن ارگانيك تداخل نميكند . 
امروزه شكل‌هاي متعددي از دئودورانت‌ها هست : اسپري , استيك يا اين كه ژلي . اسپري‌ها : از ترشح عرق جلوگيري ميكنند . به راحتي مي‌توان از آن‌ها استفاده كرد و حس طراوت مي بخشند . آنان ميتوانند به‌صورت الكلي باشند يا اين كه پودري كم آب را كه مورد استفاده در ضدعرق‌ها است پخش نمايند . 
از اسپري يا اين كه كرم دئودورانت چه مي دانيد؟! 
امروزه در اندازه‌هاي كوچك يافت ميگردند و به راحتي در كيف جاي مي گيرند . رول‌ها , استيك يا اين كه كرم : به اشخاصي كه از عرق مضاعف مشقت مي برند , پيشنهاد مي شود . مضاعف راحت و قشنگ مي‌باشند . مضاعف موثرتر از دئودورانت‌هاي اسپري‌اي مي‌باشند چون كه اسپري‌ها دارنده تجمع دوچندان نمك آلومينيوم ميباشند . 
بهره استيك‌ها : لك نميكنند , راحت و مطمئن مي‌باشند . سود رول‌ها : امولوسيوني ( نوعي‌محلول ) مرطوب را پخش مي‌نمايند و با‌گاز كم آب مي گردند و شم دل‌پذير طراوت ميبخشند . استفاده دئودورانت‌هاي كرم : ملايم و فارغ از الكل مي باشند 
و تماما مطلوب پوست‌هاي حياتي مي‌باشند . با الكل يا اين كه سواي الكل الكل خواص ضدعفوني كننده و نقش نگه داراي داراست . همينطور در ساخت بو به كار ميرود . در حالتي‌كه پوست كليدي داريد
از دئودورانت‌هاي الكل‌دار كه به پوست زخم ميرسانند , اجتناب فرمائيد . هشدار : از دئودورانتي كه محتوي الكل است , دقيقا پس از اپيلاسيون يا اين كه در صورت التهاب پوستي اجتناب فرماييد چون حس سوختگي روي پوست را به شما ميدهد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۲:۱۸

محتوا برعليه كليدواژه – بخش 1 
محتوا مقابل كليدواژه – بخش 1 

طراحي سايت در مشهد

هنگامي بود كه موتورهاي كاوش تنها درپي كلمات در تارنما ها بودند , ولي امروزه اين زمينه جاي خويش را با تكان درسمت مضمون‌ بده بستان نموده است . اين به معنا بيرون شدن كليد كلمه و واژه از نظارت يك برگه نيست بلكه در معناي اهميت بيشتر معنا در يك كاغذ مي‌باشد . حسن اين روش ارائه خروجي مطلوب براي پباده سازي وبسايت مطلوب است . درين مقاله در ادامه آن هستيم كه فهم جامعي از مركزيت مضمون‌ در متدلوژي تازه كاوش برسيم . اعتنا كنيم كه درين مقاله به ارشادوراهنمايي بيشتر براي استقبال گوگل و يا اين كه بقيه موتورهاي كاوش كاري نداريم آنچه اساسي است منظره بدون نقص از محل سپرده گذاري شما براي كشف اهميت بيشتر مسئله در پباده سازي وبسايت است . ارائه اينترنت پباده سازي سايت فارغ از آشنايي بي نقص از ساز و شغل هاي حركتي قابليت پذير نيست كه در زير به آن ها ميپردازيم : Crawling : توان موتورهاي كاوش براي خزيدن در يك وبسايت Indexing : صفحاتي كه به واسطه خزيدن نشان گذاري ميشود فهم و شعور علامت ها مفاهيم زيادي راجع به با صرفه سازي موتورهاي كاوش در پباده سازي تارنما نظر ميگردد كه عموما با تعبيروتفسير غيرمناسب و سوء تفاهم همراه است . بايستي دقت داشت كه موتورهاي كاوش از علامت ها زيادي درخصوص ارتقاء سكو تارنما استفاده مي نمايد جزء اين علامت ها عبارتند از : نوع بندي ها , شرايط هاي جغرافيايي , اخلاق و رفتار آشنايي هاي جمعيتي , اكثري از اين موردها تاثير مستقيمي روي ارتقاء جايگاه وب سايت ندارند ولي آنچه داراي اهميت است تاثير بدون واسطه آن ها بر روي هسته مفاهيم و كيفيت سيگنال بيان شده از روي اينترنت به جهت شعور خوب تر موتور كاوش از وبسايت است . بر اين اصول مي توان نوع بندي زير را صورت بخشيد : علامت ها قابل ارائه از روي وب سايت اعتبار / اعتماد طبقه بندي نرخ لينك و پيوند هاي دروني ساكن سازي موجوديت تاريخچه دامنه حجم محتوا 
علامت ها قابل ارائه از روي كاغذ متاديتا طبقه بندي به همراه مستقر سازي موجوديت اعتبار و اعتماد ( پيوند هاي فرنگي ) نشانه ها موقتا نشانه ها معنا گري گويش و زبان طريق ارائه و بها گذاري محتوا براي موتور كاوش 
نشانه ها بيرون از وبسايت پيوند هاي متعلق نشانه ها موقت المان هاي قابل اعتماد مثل تقدير طومار ها و احاديث از كمپاني پيش گويي اسپم ( پارامترهايي كه موجب تقليل خزش در وب سايت ميگردد ) رابطه معنايي گشوده نيز يادآور ميشوم كه رابطه بين لينك و پيوند ها در معناي ارتقا پيچ رنك نيست . پيوند ها مي‌توانند محدوده گسترده اي از علامتها را ارسال كنند كه ميزان پيچ رنك صرفا يكي‌از آنهاست . با ديده پوشي از جزئيات مي شود به اين فهم رسيد كه ميزان سيگنال هايي كه يك وبسايت و يا اين كه يك كاغذ مقابل با موتورهاي كاوش ارائه مي نمايد چه است و چه گونه است . مرزو بوم نمودارها ( گراف ها ) در زير به تني چند از نمودارهايي كه به واسطه موتورهاي كاوش به جهت برآورد مفهوم گرا يك تارنما و يا اين كه يك كاغذ به كار برده مي گردد مي توان اشاره نمود . گراف پيوند ها : مشهورترين گراف شناخته شده در بين افرادي كه بصورت ماهر با صرفه سازي كاوش را انجام مي دهند , اين نمودار اعتبار و اعتماد و ميزان وحدت را در ساختار اينترنت و يا اين كه برگه , نمايش ميدهد . گراف هاي شبكه‌هاي‌اجتماعي : معرف موجوديت يك اينترنت كه عمدتا دربرگيرنده : مردمان , مكانها , موضوعات و اتفاقات و . . . هست . گراف اطلاعاتي و يا اين كه دانشي : داده ها مرتبط با موجوديت جامعه انگيزه يك اينترنت نمودارهاي طبقه بندي هاي وقتي : درحال حاضر با دقت به نمودارهاي فوق مي توان از چگونگي اخلاق و رفتار موتورهاي كاوش بصورت خاص گوگل آشنايي بيشتري بدست آورد . در واقع موتورهاي كاوش ميزان رابطه نمودارهاي فوق و طبقه بندي ارتباطي آنان را معقول و از روش آن به صفحه هاي اينترنت و يا اين كه يك سايت رنك مي دهند . در اين مكان گشوده نيز تاكيد بيشتري بر خلاقيت در عنوان ها لينك و پيوند ها و ماهيت آن و ميزان قدرت در شبكه هاي مردمي , داريم . در بخش بعدي اين مقاله : سرفصل هاي شعور مكانيزم رنكيك و مفاهيم ابتدايي آن و طبقه بندي جريان محتوا خوا هيم پرداخت .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۵۸:۰۴

همايش

آزمون نظام مهندسي

تقدير از چهره‌هاي به يادماندني وزارت رويه و شهرسازي همايش تقدير از چهره‌هاي به يادماندني وزارت رويه و شهرسازي ( جايزه دادمان ) عصر چهارشنبه با حضور و سخنراني مسئولان وزارت منش و شهرسازي , راس متخصصان خط مش و شهرسازي كشور ايران , اداره نظام‌مهندسي ساختمان استان تهران و عده اي از مديران و فعالان ميدان شيوه و شهرسازي در تالار اجلاس سران برگزار شد . عباس آخوندي وزير شيوه و شهرسازي با حضور در مراسم افتتاحيه اين همايش به‌عنوان سخنران ضمن ابلاغ اين زمينه كه كشور‌ايران ميدان سرويس ها مهندسي است , اظهار كرد : يكي مهمترين مسئوليت‌هاي جامعه مهندسي , مسئوليت اجتماعي است كه نشان ميدهد اين فن تا چه ميزان با اهميت به جامعه اطراف خويش است . همايش تقدير از چهره‌هاي به ياد ماندني وزارت رويكرد و شهرسازي ( جايزه دادمان ) هم نمود همين مسئوليت است كه برگزاركنندگان آن فارغ از اين كه تعلق به مناصب مدني داشته باشند , به شايسته ترين شيوه سپاسگذار زحمات فعالان مي باشند . او به دنبال افزود : يكي‌از عوامل بسط مهندسي در ميهن , تأمين منابع مالي طرح‌ها بوسيله دولت بود . اين در حالي است كه اكنون قابليت و امكان تأمين منابع مالي پروژه‌هاي زيربنايي نيست و بايستي هر چه سريع‌تر شيوه مهندسي براي حل اين قضيه اتخاذ كنيم . براي مثال در اسمان 1404 اجراي طرح جامع حمل‌ونقل مملكت به 550 هزار ميليارد تومان اعتبار نياز داراست كه تأمين اين دارايي براي ما امري غير ممكن است . وزير خط مش و شهرسازي با تأكيد بر توسعه بازارهاي جهاني اذعان كرد : در اقتصاد جهاني تعلق به دولت كمتر شده خواهد شد و ما هم مجبوريم اقتصاد خويش را به‌سوي بازارهاي بين‌المللي سوق بدهيم . براين اساس اقتصاد مملكت در‌حالتي كه بزرگ ميشود كه بتوانيم سرويس ها فني و مهندسي خويش را در بازارهاي جهاني ارائه نماييم و به‌جرئت مي‌توان اعلام كرد درصورتي كه فن مهندسي نتواند بيرون از كشور ايران فعاليتي داشته باشد بايستي درين فن تجديدنظر كرد . او اظهار‌كرد : همان‌طور كه در اقتصاد مقاومتي ملزم به استفاده از ظرفيت‌هاي داخلي هستيم , در اجراي طرح‌هاي زيربنايي هم مي بايست به ظرفيت‌هاي داخلي متكي باشيم . همينطور عليرضا رهايي عضو شوراي سياست‌گذاري جايزه دادمان در مراسم افتتاحيه خاطرنشان كرد : خوشبختانه در سال‌هاي اخير شاهد كار مهندسان و اجراي طرح‌هايي در مرحله مرزو بوم به عملكرد جامعه مهندسي هستيم كه مي بايست به‌اين فعاليت‌هاي گران بها افتخار كرد . عضو هيئت‌علمي دانش گاه مهندسي عمران دانشكده اميركبير اذعان كرد : تأكيد مباني اقتصاد مقاومتي استفاده از حداكثر توان داخلي است و همايش تقدير از چهره‌هاي به ياد ماندني وزارت رويه و شهرسازي كه به كارايي راءس متخصص ها خط مش و شهرسازي جمهوري اسلامي ايران در جهت عمل مجريان حوزه رويه و شهرسازي برگزار ميگردد , ضمن دقت به اصول اين اقتصاد در ادامه توليد هدف براي فعالان صنعت است تا شاهد ارتقاي جامعه باشيم . افتخارآفرينان ميدان رويكرد و شهرسازي تقدير شدند سپاس از فعاليت‌هاي پيشكسوتان حوزه رويكرد و شهرسازي با حضور وزير روش و شهرسازي , مسعود نيلي مشاور اقتصادي رئيس‌جمهور و محمد دامادي عضو كميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي ازجمله مهم ترين رويدادهاي اين همايش بود . در همين راستا ضمن تشكر از همسر شهيد رحمان دادمان , از محمد فلامكي , محمد با تقوا آذر , ابوالفضل اسلامي و جليل شاهي به‌عنوان چهره‌هاي به يادماندني حوزه‌هاي رويه و شهرسازي , ابنيه و ساختمان و راه و روش و شهرسازي تشكر شد . همينطور تنديس دادمان به‌پاس كارايي بي‌دريغ آتش‌نشان مرز و بوم و گراميداشت شهداي آتش‌نشان رخداد پلاسكو به اميرمهدياني فرمانده عمليات آتش‌نشاني اهدا شد . قابل ذكر است اجراي موسيقي زنده و حضور هنرمندان مطرحي زيرا محمدرضا فروتن از ساير برنامه‌هاي جانبي همايش تقدير از چهره‌هاي به ياد ماندني وزارت رويه و شهرسازي بود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۴:۴۱

از اپي ليدي استفاده كنيم يا نه؟ از بين بردن موهاي زائد با روش‌هاي موقتي و دائمي انجام ميگردد . در روش‌‌هاي موقت , قسمت زاياي ريشه مو از بين نمي‌رود , به همين علت فوليكول آن دوباره به رويش خود ادامه ميدهد در حالي كه با روش‌هاي مستمر , قسمت زاياي مو از بين مي رود

تجميل الانف

. روش‌هاي موقتي از بين بردن گيسو زائد اشكال گوناگوني دارد و اپيلاسيون يكي اين روش‌هاست . با اپيلاسيون موها از ريشه بيرون كشيده مي گردند . اپي‌ليدي‌ها دستگاه‌هاي مكانيكي برقي ميباشند كه گيره‌هاي رمز آن , موها را درون رمز اپي‌ليدي ميكشند و آنها را از ريشه بيرون مي آورند كه نوعي اپيلاسيون به حساب مي‌آيد . به‌طوركلي در روش‌هاي اپيلاسيون به جهت اينكه موها از ريشه بيرون كشيده مي گردد , احتمال آزردگي بافت اطراف فوليكول مو وجود دارد و همين دستور سبب ساز حساسيت , قرمزي و التهاب فوليكول گيسو ( فوليكوليت ) ميگردد . در پوست ما سلو‌ل‌هاي رنگدانه‌اي موجود هست كه منجر ساخت رنگ پوست مي گردند و هر التهاب در پوست قادر است سبب ساز تحريك اين سلول‌هاي رنگدانه‌اي براي ساخت رنگدانه و تجمع در محل التهاب شود كه از آن به‌عنوان افزايش رنگ بعد از التهاب ( PIH ) نام ميبريم . در كساني كه پوست‌‌هاي تيره ( گندمي يا سبزه ) دارند احتمال بروز اين پديده ارتقاء مي يابد . استفاده از اپي‌ليدي خوبتر است بعد از استحمام انجام شود تا هم پوست مرطوب‌تر باشد و هم دهانه روزنه‌هاي پوست براي خروج موها آمادگي بهتري داشته‌باشد . همچنين اپي‌ليدي بايد استاندارد باشد و پوست در محل استفاده از آن كاملا كشيده شود . با اين حالت كمترين جراحت به پوست وارد ميگردد و احتمال ساخت حساسيت , قرمزي و فوليكوليت كاهش مي‌يابد . پس مي‌توان اعلام‌كرد اپي‌ليدي خودبه‌خود نمي‌تواند سبب ساز تيره‌تر شدن پوست شود ولي در حالتي‌كه اين وضعيت رعايت نشود , به‌خصوص در افراد با پوست گندمي و سبزه و در مناطق زير بغل , كشاله ران و واژينال ( تناسلي ) كه معمولا تيره‌تر از ديگر قسمت‌ها هستند , تحريك ساخت شده توسط اپي‌ليدي با مكانيسم ذكرشده در درازمدت قادر است دليل تيره‌تر شدن اين قسمت‌ها شود . درباره ي تاثير اپي‌ليدي در ساخت موهاي زيرپوستي هم بايستي خاطرنشان كرد جهت رويش گيسو در هر فرد مثل ديگر صفات ژنتيكي‌اش تاحدي با ديگرافراد تفاوت دارد . در بعضي افراد , خواب موها به طوري است كه در ابتداي رويش كه از سطح پوست خارج مي گردند , باطن پوست به صورت افقي يا نزديك به افقي پرورش مي كنند و كراتين مو باعث برخورد پوست به آن و ساخت التهاب مي شود . توصيه‌ مي گردد چنين افرادي از روش‌هايي براي از بين بردن موهاي زائد استفاده كنند كه موها از ته كنده نشوند و ميزان كمي از رمز مو از سطح پوست بيرون باشد بنابراين استفاده از اپي‌ليدي به دليل اين كه موها از ريشه خارج مي‌كند , هنگام رويش مجدد در افراد مستعد قادر است سبب ساز رويش مو به صورت زيرپوستي شود ولي اين امر دربرگيرنده همه افراد استفاده‌كننده از اپي‌ليدي نمي شود . منبع : دارو نما اينها را هم ببين . . . 
موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]