تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
عمل بيني در مشهد
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۱۹:۱۴

خواسته از سايه كشيده شده در پباده سازي وب سايت چيست؟منظور از سايه كشيده شده در پباده سازي وبسايتطراحي سايت در مشهد چيست؟
معنا سايه اي كه ابلاغ كرديم , در واقع از پباده سازي تراز الهام گرفته است , و نسبتاً از 1سال قبل بود كه فراوان مورد استفاده قرار گرفته است . در حقيقت درين رويه تاثير بيشتري از ديد بصري بر مخاطب القا مي‌شود .
حالا سوالي كه احتمالا براي شما پيش آيد اين است كه پباده سازي سايه كشيده چه چيزي است و چه طور از آن استفاده مي شود؟ مي بايست اشاره كنيم كه اصطلاح سايه كشيده و بلند از عكاسي و نورپردازي گرفته شده‌است , ولي اين تكنيك در پباده سازي وبسايت فراوان موردپسند قرار گرفته است . به‌اين صورت كه درين روش يك سايه بلند و طولاني در اجزاي پباده سازي مسطح به فعاليت مي‌رود كه اكثر وقت ها در زاويه ۴۵ جايگاه صورت قرار ميگيرد و آن شي را رفلكس مي نمايد .
مراد از سايه كشيده شده در پباده سازي تارنما چيست؟
استفاده از اين روش قادر است تاكيد بيشتري روي صورت توليد كند . به لحاظ مي‌رسد كه همه طراحان در موضوع پباده سازي وبسايت به طور به طور همزمان بدين منش جذب گرديده اند و كليه از يك ايده شالوده استفاده مي نمايند . چه بسا فراوان مشاهده شده‌است كه اكثر اوقات اين سايه ها به سوي كناره ذيل سمت راست شي و در زاويه ۴۵ جايگاه كشيده مي گردند . با اين وجود بعضي از طراحان در طي فرايند پباده سازي وبسايت , هم از زاويه ۱۲۰ سكو براي اين قضيه استفاده مي‌نمايند . به ياد داشته باشيد كه از اين روش فقط براي اجزاي كوچك نظير آيكون ها و دكمه ها استفاده ميگردد . اين راه روشي نيست كه طراحان وبسايت در كل جريان پباده سازي وبسايت خويش از آن سود كرده و استفاده جامعي داشته باشند . اكثر وقت ها مي توان چنين اخذ كه ارتقا استفاده از اين رويه در طول پباده سازي iOS ۷ پيش آمده است . در آن زمان طراحان به شدت در سعي بودند تا در مورد پباده سازي آيكون ها خلاقانه كار نمايند .
همانطور كه اشاره كرديم , استفاده از سايه طولاني الهام گرفته شده از پباده سازي مسطح هست و احتمال دارد بتوان آن را تحت عنوان مدل اي از پباده سازي مسطح هم در لحاظ گرفت و يا اين كه چه بسا مي‌تواند از آن تحت عنوان پباده سازي تقريبا مسطح هم ياد كرد . در بنا شده در استفاده از سايه طولاني و كشيده به خطوط و گونه هاي معمولي اعتنا ميشود يعني همانند پباده سازي مسطح كه اعتنا بخش اعظمي مي بايست به آن داشت . با اين حال بعضي چنين داعيه مي نمايند كه به موجب استفاده از سايه درين پباده سازي نمي‌توان آن را پباده سازي كاملاً مسطح ناميد . به اين دليل كه همان گونه كه مي‌دانيد پباده سازي مسطح به يك پباده سازي معمولي و سواي آن گاه و سايه گفته ميگردد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۵۱:۲۶

تجميل الانف

 


جراحي پلاستيك بيني , علاوه بر ايجاد تناسب در خويش بيني , رابطه خوشايندتري را بين بيني و ديگر اجزاي صورت برقرار مي‌كند . به همين دليل , نبايد بيني را تحت عنوان عضوي جداازهم و غير وابسته درنظر گرفت . ارتباط تنگاتنگ بيني با پيشاني , ديده , لب و زنخدان به گونه‌اي است كه هر نقصي در اجزاي صورت , مي تواند بر اين رابطه ظريف تأثير گذارد . مثلا , چانة كوچك , موجب برآمده خيس به لحاظ رسيدن بيني مي شود . بي توجهي نسبت به تناسب بيني با اجزاي صورت , باعث ميشود كه به​رغم تصحيح بيني , نتيجة كار رضايت​بخش نباشد . 
مهم‌ترين اصل در زيبايي صورت , وجود تناسب است . اصول تناسب صورت امري مختص به روز جاري نيست و شواهد آن از دير باز به ديده مي​خورد . تحت عنوان مثال مي‌توان از اثر ها لئوناردو داوينچي و مشخصا تابلوي داراي شهرت وي لبخند ژوكوند اسم موفقيت كه نگهداري و رعايت همين نسبت‌ها در پباده سازي آن به عينه به ديده مي​خورد . روز جاري اين اصول , صورت علمي به خويش گرفته و به عنوان علم زيبايي​شناسي در آكادمي‌ها و دانشگاه​ها درس دادن مي گردد . 

خطوط صورت‌تان را ترسيم نمائيد 
يكي‌از مهم‌ترين نسبت‌ها , نسبت‌هاي «يك سوم» در صورت است . بنابراين كه در شرايطي كه خطوطي افقي از حيطه خط پرورش موي , ابروها , قاعده بيني و زير زنخدان ترسيم كنيم , اين خطوط , صورت را به سه نصيب مساوي تقسيم مي​كنند . يك سوم بالايي را پيشاني , يك سوم مياني را از بالاي بيني تا زير بيني و از زير بيني تا ذيل زنخدان نيز يك سوم پاييني صورت را تشكيل مي دهد . 
يك سوم پاييني صورت نيز خويش به دو بخش تقسيم ميشود : يك سوم بالايي - از ذيل بيني تا ذيل لب بالا - و دو سوم پاييني - از ذيل لب بالا تا زير زنخدان . چهره اي قشنگ تلقي مي​شود كه‌اين نسبت‌هاي «يك سوم» در آن برقرار بوده و هر بخش با نصيب ديگر نسبتاً معادل باشد . 

خصوصيت هاي يك صورت متناسب 
در جراحي پلاستيك اين نسبت‌ها فوق‌العاده اهميت دارا هستند و در صورت عدم رعايت , تأثير منفي در صورت گذارده و بقيه قسمت‌هاي صورت را نيز بد نشان ميدهند . به عنوان مثال در شرايطي كه يك بيني بيش تر از حد كوتاه شود و نسبت در آن رعايت نشود , اين طور به حيث مي رسد كه نصيب پاييني صورت , كشيده و بلند شده يا لب بالا خيلي بلند شده‌است . در حالتي كه اين نسبت‌ها در صورت كسي به صورت ارگانيك برقرار باشد , صورت وي متناسب و خوشگل قلمداد خواهد شد . 

بيني گوشتي چه تعريفي دارد؟ 
اين يقين غلط كه نقل شده بيني​هاي قوز دار و منقاري صورت بعداز فعاليت , خوشگل و بيني​هاي گوشتي بد صورت مي​شوند ناشي از نتايج روش​هاي سنتي جراحي​هاي بيني است . بيني گوشتي , بيني پهني است با پوست ضخيم وبافت غضروفي ناچيز . 
روش​هاي نوين تصحيح اينگونه بيني‌ها با روش جراحي سنتي گذشته به طور كامل گوناگون است . درجراحي بيني گوشتي , استفاده از روشهاي تقويت اسكلت بيني به مراد افزايش حمايت بافتهاي قابل انعطاف بيني ضرورت دارااست . جراحي اين جور بيني‌ها با استفاده از روشهاي نو با نتايج مطلوبي همراه است . در روش​هاي نو به جاي برداشته شدن بافت گوشتي بيني , جراح همت مي​كند اسكلت نوك بيني را با اضافه كردن بافت​هاي پيوندي تقويت نمايد تا فرم دلخواه نوك بيني ساخت شود . چه اشخاصي هيچ نيازي به جراحي بيني ندارند؟ 
بايد بيماري براي جراحي گزينش شود كه فعاليت جراحي به سود وي باشد . در سرزمين ما بيش از 50 درصد متقاضيان جراحي پلاستيك بيني نيازي به جراحي ندارند . جراح پلاستيك صورت و بيني بايد با بررسي و معاينات دقيق , بيمار را توجيه كند كه آيا جراحي كمكي به زيبايي فيس وي مي‌كند يا خير ; چرا كه امروزه تعداد قابل توجهي از متقاضيان جراحي پلاستيك بيني , نيازي به جراحي پلاستيك ندارند . 
برخي از متقاضيان جراحي بيني , تصوراتي غيرواقعي از اين جراحي دارا‌هستند و به صورتي اغراق‌آميز به اين زمينه نگاه مي‌كنند . بسياري از اشخاص نيازي به جراحي زيبايي ندارند و خويش مصر به انجام جراحي مي‌باشند . اين در حالي است كه فعاليت زيبايي بيني به معناي كوچك شدن بيني نيست . برخي از اين اشخاص با توصيه‌هاي غير كارشناسي اطرافيان براي كار جراحي مبادرت مي‌كنند كه واجب است از مشورت يك جراح پلاستيك دلسوز بهره‌مند شوند . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۴:۲۴

آزمون نظام مهندسي 

به نقل از خبر نگار تيم استان هاي باشگاه خبرنگاران برنا ; محسن رضايي پنج‌شنبه‌شب‌ در همايش گراميداشت روز بسيج جامعه پزشكي كه در در دانشكده علم ها پزشكي تبريز برگزار شد , با گراميداشت ياد و ياد شهداي جامعه پزشكي اظهار داشت : زماني دانشمندان , انقلاب اسلامي ما‌را مطالعه مينمايند , از ميزان مقاومت و ايستادگي ملت جمهوري اسلامي ايران متعجب ميشوند و براي علت اين مقاومت در پي استدلال مي گردند , علت اين مقاومت را در فيس شهدا , ايثارگران و زنان و مردان با مسؤوليت و ميان خانواده‌هايي كه سه , چهار شهيد نثار انقلاب كرده‌اند , مي‌توان روئت كرد . 
او افزود : حضرت امام راحل در آذر ماه 1360 در بيانيه‌اي فرمودند كه فتح‌الفتوح شما دگرگون سازي روح جوان ها كشور‌ايران است , آقامهدي باكري يكي‌از ميوه‌هاي انقلاب و حاصل احياي نام‌و‌نشان ملي ما بود و در انتهاي دوران رژيم سلطان , مستشاران غربي به پاد شاه سفارش كردند كه براي مردمي كه در پي نام و نشان ميگردند , جشن‌هاي 2500 را ساله برپا نمايد البته ملت كشور ايران اين نام‌و‌نشان تصنعي و مصنوعي را نپذيرفت و نام و نشان خويش را در اسلام يافت . 
مدرس دانشكده جامعه امام حسين ( ع ) اعلام كرد : لشكر 31 عاشورا كه از همين آذربايجان به جبهه‌ها آمده بود در عمليات كربلاي 5 , دروازه خيبر نزاع را گشود , همين قدرت بود كه منجر جلوگيري از ترقي داعش و تكفيري‌ها شد و همين قدرت به دستگير سربازان نيروي دريايي ايالات متحده انجاميد . 
رضايي افزود : تمام تلاش‌هاي معاند بر اين است كه به توان و نام و نشان ما ضربه بزند , ماهواره‌ها و فضاي مجازي را همراه كرده‌اند تا بدين دو مبنا اصلي زخم بزنند , ما نيز مي خواهيم قدم سوم ترقي انقلاب را برداريم . 
او ادامه اعطا كرد : در پزشكي , مهندسي و علم ها هسته‌اي خواستار ترقي هستيم و مي خواهيم مجد و عظمت خويش را مجدد به دست بياوريم , معاند ميخواهد ما‌را از اواسط رويكرد , برگرداند , بعضا در باطن نظام , به محافظت نام و نشان و قدرت بي‌توجه مي باشند و معاندان نيز با تحريم اقتصادي ميخواهند مارا زمين‌گير نمايند و ميخواهند بين ما اختلاف بيندازند و به همين جهت مفاهيم جديد اعم از اسلام اهل ايران و اسلام عربي رفتار مي كنند , مي خواهند پيروزي موشك‌هايمان را كاهش بدهيم تا آن‌ها تهديد‌ها خويش را بيشتر نمايند . 
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام اعلام‌كرد : در چنين قوانيني با اذهان فردگرايانه و توشه حزب‌گرايي نمي‌توانيم ترقي كنيم , بلكه مي بايست انقلابي باشيم و به آزادسازي انرژي‌هاي انقلابي بپردازيم , بر راز توان نبايد مسابقه بدهيم . مي بايست براي سرويس به مردمان و جهش‌هاي بزرگ عملكرد كنيم و مي بايست به رفتار و يقين شهيدان برگرديم . 
فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس با اشاره به نقش‌آفريني پزشكان و پرستاران در دوران پيكار اجباري ذكر كرد : بسيج جامعه پزشكي همواره با ملت جمهوري اسلامي ايران و در دفاع از مرزوبوم همراه بوده است . بيمارستان‌هاي صحرايي در اطراف خط مقدم , ابداع و شهادت‌طلبي پزشكان ما‌را نشان مي‌داد و پزشكان جزو جامعه علمي كشورند كه اميد واريم با همين روحيه جهادي , به ترقي و خدمت‌رساني به مردمان ادامه دهند .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۹:۴۷

آزمون نظام مهندسي

 با هزينه پل صدر ميشد۲ برابر مترو احداث نمود مهدي روان شادنيا اعلام‌كرد : بعنوان يك دانشگاهي مي بايست منصفانه معايب و مزاياي ساخت پل صدر را بررسي نمود و خوبيها و بديهاي اين پروژه را مورد قضاوت قرار بخشيد . روان شادنيا ادامه بخشيد : هر زيرساختي كه در تهران بزرگ توليد گردد موجب خوشحالي است و به حمل و نقل شهري اضافه امداد مي نمايد . اعم از نكتات مثبت راجع‌به پروژه پل صدر مهندسي و سرعت ساخت آن با اعتنا به پيچيدگيهاي اجرايي بود كه اعم از مورد ها قابل تقدير اين پروژه است . او بابيان اينكه درمورد ساخت پل صدر بحثهايي درمورد موضوعات اقتصادي موجود است , افزود : در دانش اقتصاد بحثي در رابطه هزينه و زمان موجود هست كه در آن مجال به وجود آمده , هزينه و سود ساخت شده براي مملكت بررسي ميگردد . ايشان با طرح اين پرسش كه در صورتيكه پل صدر را نميساختيم تا چه ميزان ميتوانستيم هزينه آنرا در پروژه هاي ديگر هزينه نماييم , افزود : در صورتيكه به‌اين فيض برسيم كه با هزينه اي كه براي ساخت پل صدر داشتيم ميتوانستيم بيش تر از ۲ برابر ارتفاع پل صدر , مترو بسازيم و در اختيار مردمان در اختيار بگذاريم , آيا ساخت پل صدر توجيه اقتصادي داشت؟ اين معلم دانش كده با انتقاد از ارايه وام ها گوناگون براي استفاده از خودروهاي فردي در مرزو بوم تاكيد كرد : زماني چنين تسهيلاتي ارايه ميگردد يعني بمردم نشاني مي‌دهيم كه بجاي مترو , اتوبوس و حمل و نقل همگاني از وسائل حمل و نقل فردي استفاده نمايند كه‌اين منجر مي گردد سهم حمل ونقل همگاني در تهران و مملكت بنسبت حمل و نقل انبوه در شهرهاي بزرگ عالم كاهش يابد و شايان توجه نباشد , به دليل آنكه با نبود زيرساختهاي مترو , منوريل , تراموا و بقيه متدهاي حمل و نقل همگاني علي رقم تلاشهايي كه شده , مواجه هستيم .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۳۷:۰۳


سر كردگي اداره نظام مهندسي ساختمان استان خراسان شمالي ابتدا اين نشست واگذار شدن جزو مسئوليتها به دفترها نمايندگي شهرستانها را در روشن سازي و سرعت بخشيدن به فرآيند كارها اثرگذار دانست و خاطرنشان كرد : خوشبختانه شهرستان اسفراين بجهت تعداد كم مهندسين اجرا كننده , در‌اين حوزه خلل خاصي ندارد . 
مهندس “ علي اكبر رمضاني ” به راهبرد تازه اداره نظام مهندسي ساختمان مملكت در زمينه ي تحميلي شدن اختصاص مهندسين اجراكننده به ساختمانهاي چهار سقف به بالا با هر متراژي و ساختمانهايي با دستكم ششصد متر مربع سازه با هر تعداد سقفي اشاره نمود و ادامه بخشيد : اين راهبرد از آئين طومار هاي تصويب شده شده در هيئت وزيران ناشي شده و اميد واريم در مسئله توليد شغل مهندسان تاثير گذار باشد . 
رمضاني اظهار كرد : اما توليد شغل بهيچ

آزمون نظام مهندسي تيتر از وظيفه‌هاي اداره نظام مهندسي ساختمان نيست اما نص آشكار ضابطه به اختصاص مهندس اجرا كننده براي تمامي ساخت و سازها اشاره دارااست البته بجهت ضعف فرهنگي درين حوزه , اين ضابطه بصورت پلكان اي و به‌تدريج نهادينه خواهد شد . 
رييس اداره نظام مهندسي ساختمان استان خراسان شمالي با اشاره به اين‌كه بيحركتي صنعت ساختمان صرفا بيكاري مهندسبن را در برندارد مطرح كرد : حدود چهل درصد اشتغالهاي مو جود , به گونه اي به صنعت ساختمان وابسته است و ساكن شدن در حوزه ساخت و ساز , بيكاري را در جامعه تشديد خواهد كرد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۲۲:۰۶

آزمون نظام مهندسي

مديركل پدافند غيرعامل كردستان اظهار كرد : فعلا طرح مطالعاتي جامع پدافند غيرعامل در استان كردستان نيست . رضايي با اشاره به برگزاري سيصد رزمايش گوناگون در حوزه‌هاي گوناگون كارگروهها در سال پيشين , ادامه بخشيد : براي شركتهايي كه در مرحله استان پدافند غيرعامل نداشتند يازده كمپاني شناسايي و درخواست كننده شدند كه از اين تعداد پنج كمپاني مورد تأييد قرار گرفتند . 
او با اشاره به اقدامات شاخص شوراي پدافند غيرعامل استان در سال قبلي ابلاغ داشت : منعقد تفاهم‌نامه نيز كاري بين خط مش و شهرسازي و نظام مهندسي استان كردستان بمنظور يكپارچه‌سازي اقدامات , معرفي يازده كمپاني استان براي تشكيل پدافند غيرعامل , بازديد از مركز ها ثقل رده‌هاي حفاظتي در حوزه هاي متفاوت , راه اندازي سامانه پيامكي براي شوراي دبيرخانه پدافند غيرعامل استان و برگزاري رزمايشهاي گوناگون با محوريت انرژي و فضاي سايبري و زيستي از مهم‌ترين اين اقدامات بوده است . 
رئيس كل پدافند غير ادله استانداري كردستان به اجرا و ساخت يك هزار و شصت وهفت دقيقه برنامه در رابطه با مسئله پدافند غيرعامل در صدا و سيماي راس كردستان و برپايي دوازده مورد نمايشگاه پدافند غيرعامل در سال پيشين اشاره نمود و ابلاغ داشت : در سال پيشين بر پايه ي ارزيابيهاي صورت گرفته كارگروه انرژي , كارگروه دفاعي امنيتي و كارگروه فراگيري شوراي پدافند غيرعامل كردستان بعنوان كارگروه برتر در حوزه پدافند غيرعامل تعيين شدند . 
او با اشاره ببرنامه‌هاي شوراي پدافندغير دليل استان در سال جاري اظهار داشت : اولويتهاي كاري همين سال ما بيشتر در حوزه‌هاي برنامه‌ريزي , مرتب سازي و پي گيري اجراي مطالعاتي طرح جامع پدافند غيرعامل استان كردستان است . 
 كلاس آمادگي امتحان نظام مهندسي تاسيسات برقي كلاس آمادگي امتحان نظام مهندسي تاسي . . . جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي اجرا معماري جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي اجرا . . . جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي شهرسازي جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي شهرس . . . كتاب كليدواژه امتحان نظام مهندسي تاسيسات برقي كتاب كليدواژه امتحان نظام مهندسي تا . . . بسته طلائي امتحان نظام مهندسي پباده سازي معماري بسته طلائي امتحان نظام مهندسي پباده سازي . . . NB72 NB72 . . . عضويت در شبكه تلگرام عضويت در شبكه تلگرام . . . كتاب درسنامه و جواب تشريحي امتحان نظام مهندسي تاسيسات برقي كتاب درسنامه و جواب تشريحي امتحان ن . . . كلاس آمادگي امتحان نظام مهندسي تاسيسات برقي كلاس آمادگي امتحان نظام مهندسي تاسي . . . جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي اجرا معماري جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي اجرا . . . جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي شهرسازي جزوه آمادگي امتحان نظام مهندسي شهرس . . . كتاب كليدواژه امتحان نظام مهندسي تاسيسات برقي كتاب كليدواژه امتحان نظام مهندسي تا . . . بسته طلائي امتحان نظام مهندسي پباده سازي معماري بسته طلائي امتحان نظام مهندسي پباده سازي . . . NB72 NB72 . . . عضويت در شبكه تلگرام عضويت در شبكه تلگرام . . . كتاب درسنامه و جواب تشريحي امتحان نظام مهندسي تاسيسات برقي كتاب درسنامه و جواب تشريحي امتحان ن . . .  رضايي بابيان اينكه طرح مطالعاتي جامع پدافند غيرعامل هم‌اكنون در استان كردستان نيست , اعلام‌كرد : دومي حق تقدم با اهميت اين شورا در همين سال تشكيل انجمن علمي شوراي پدافند غيرعامل استان است و به ۵پنج كمپاني درخواست كننده شناسايي شده استان هم دوره‌هاي آموزشي ارائه خواهد شويد . 
او يادآور شد : منعقد تفاهم‌نامه نيز كاري با كتاب خانه‌هاي همگاني كردستان , حضور شوراي پدافند غيرعامل استان در شوراي استاني برنامه‌ريزي و شوراي بسط استان , رابطه با رسانه‌هاي خبري و تعامل با دانشگاهها و مركز ها علمي و برگزاري همايش منطقه‌اي در حوزه زيستي از مهم ترين برنامه‌هاي كاري شوراي پدافند غيرعامل استان در همين سال است .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۲:۱۸

آزمون نظام مهندسي 

 شركتها در بخش كشاورزي آخرين خبري كه در رابطه با درجه بندي شركتهاي در بخش كشاورزي منتشر شويد , درخواست سر كردگي اداره نظام مهندسي كشاورزي و منابع ارگانيك مملكت از معاونت نخستين سر كردگي جمهور مبني برحمايت بيش از ضابطه بود ; رسمي كه حق سكو بندي را به‌اين اداره محول كردهاست . 
هفته پيش هم مدير اين اداره 
درسمت اقدامات انجام يافته , طومار اي به سر كردگي ديوان عدالت اداري مرز و بوم متن و 
در آن از او منظور تا حكمي براي ابطال درجه بندي اداره برنامه و ميزان دارايي در بخش 
كشاورزي و تصحيح شيوه بر پايه ي محول كردن جايگاه بندي قسم كاران و مشاوران بخش 
كشاورزي به اداره نظام مهندسي كشاورزي صادر نمايد . درين طومار چنين آمده است : “ احتراماً , 
به استحضار مي رساند , اداره نظام مهندسي كشاورزي و منابع ارگانيك با اختيار حاصله 
از تبصره ( شش ) ماده ( دو ) ضابطه ارتقاء بهره‌وري بخش كشاورزي و منابع ارگانيك ( تصويب شده 
سال هشتاد و خير مجلس با شخصيت شوراي اسلامي ) در جهت اجراي آئين طومار اجرايي تبصره ( شش ) ماده ( دو ) 
ضابطه مذكور , خويش را مكلف به درجه بندي مشاورران و عهد كاران بخش كشاورزي مي داند 
و مي داند . به‌طوريكه هر ساله به تعداد كثيري از در خواستها رسيدگي و اقدام به 
صادر شدن مدرك تشخيص صلاحيت و رتبه‌بندي مي‌نمايد . اين در حاليست كه اداره 
برنامه و دارايي فارغ از اعتنا به خاص بودن مورد تبصره ( شش ) ماده ( دو ) ضابطه ارتقاء بهره‌وري 
بخش كشاورزي و منابع ارگانيك , طبق ماده ( بيست ودوم ) ضابطه برنامه و ميزان دارايي ( تصويب شده دهم 
اسفندماه سال پنجاه و خير ) و حكم مواد ( دويست وپانزده و دويست و بيست وچهار ) ضابطه برنامه پنجم گسترش , خويش را فقط مرجع 
دارنده صلاحيت درجه بندي در همگي كارها مي‌داند . طبق اين پايه , سرپرستي با شخصيت 
كارها هماهنگي و رفع اختلافات حقوقي دستگاههاي اجرايي در حوزه سر گروهي جمهوري , با اين 
عامل كه ; اولاً دايره شمول حكم مواد ( دويست و پانزده و دويست و بيست وچهار ) ضابطه برنامه پنجم توسعه و گسترش نسبت 
به حكم تبصره ( شش ) ماده ( دو ) ضابطه ارتقا بهره‌وري بخش كشاورزي و منابع ارگانيك عام 
است , ثانياً با اعتنا بعدم نسخه ها حكم خاص مقدم توسط حكم عام مؤخر و اين‌كه مقنن 
در ثبت مواد ( دويست و پانزده و دويست و بيست وچهار ) ضابطه برنامه پنجم گسترش , نسخه ها تبصره ( شش ) ماده ( دو ) ضابطه 
ارتقا بهره‌وري بخش كشاورزي و منابع ارگانيك را در لحاظ نداشته است و ثالثاً آئين طومار 
اجرايي تبصره ( شش ) ماده ( دو ) ضابطه مذكور هم در طول اجراي ضابطه برنامه پنجم توسعه و گسترش 
( سي ام مهرماه سال نود و يك ) به ثبت هيأت با شخصيت وزيران رسيده و مورد نقص‌ مراجع نظارتي ذيربط 
هم قرار نگرفته است و رابعاً برابر ماده ( خير ) بخش طومار شماره ۱۶۹۱۳۸ تاريخ بيست وهشتم آبان‌ماه 
سال نود و يك هم با اعتنا به درج آئين طومار مذكور در سامانه ملي مقررات و قوانين , بايستي 
براي دستگاههاي ذيربط لازم‌الاجرا است , طي طومار شماره ۲۸۱۲۵ - ۲۵۲۶۳ تاريخ ششم 
خردادماه سال نود و چهار اداره نظام مهندسي كشاورزي و منابع ارگانيك را مرجع گزينش صلاحيت 
مشاوران و عهدوپيمان كاران بخش كشاورزي و مركز ها زمينه ماده ( دو ) ضابطه يادشده شناخته

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۲۶:۱۷

قسمت‌هاي تخريب شده پل بعثت در حين نزاع در ۴۵ دقيقه نوسازي مي شد حبيب رجبي‌مشهدي امشب در ويژه برنامه ماجرا علمي پل بعثت اظهار داشت : دانشگاه مهندسي دانشكده فردوسي شهر مشهد مقدس بخشي از سرآمدان سرزمين در عرصه‌هاي متعدد علي الخصوص دوران دفاع مقدس بوده است . 
او افزود : دانش كده مهندسي دانشكده فردوسي شهر مشهد ۴۰ شهيد در دوران ۸ سال دفاع مقدس نثار اين نظام و انقلاب كرده و تمامي دانشجو ها حاضر در تيپ ۲۱ و لشكر ۵ نصر دانشجو ها دانش گاه مهندسي دانشكده فردوسي مشهد مقدس بودند . 
مدير دانش كده مهندسي كالج فردوسي شهر مشهد بابيان اين كه افتخارات دوران نبرد اجباري بايستي به‌خوبي مستندسازي شوند و به نسل‌هاي بعد از پيكار معرفي شود , اعلام‌كرد : بي شك امنيت و آسايش امروزمان را وام دار خون منزه شهداي والامقام و رشادت‌هاي ايثارگران سرافراز هستيم و بايستي به‌گونه‌اي كار كنيم كه شرمنده اين دوستان عزيز و خانواده‌هاي معزز آنها نشويم . 
اجراكننده طرح پل بعثت هم در‌اين مراسم اظهار داشت : در سال ۶۵ مشاجره پباده سازي پل بعثت را با همياري يك مجموعه مهندسي كار كشته و نابغه داشتيم و در آن فضايي كه معاند روي ما حريق مي‌ريخت مي بايست تدارك‌هاي ضروري را مي‌ديديم و در آن وضعيت دوچندان طاقت فرسا پل لوله‌اي اروند را ساختيم . 
هاشم بني هاشمي بابيان اين كه رودخانه اروند دارنده ۱۳ متر عُمق و ۹۰۰ متر پهنا بود , افزود : پل بعثت روي رودخانه اروند به ارتفاع ۹۰۰ و پهنا ۹ مترمربع و در بازه زماني زمان ۶ ماه ساخته شد و در زيرسازي آن ۲۷۰ لوله با لايه ۳۰ سانتي‌متري و با ارتفاع ۹ و قطر ۳ متر مربعي داشتيم . 
اجرا كننده طرح پل بعثت با اشاره به اين كه در فروددين ماه ماه سال ۶۵ حالت رنج داشتيم و عمليات والفجر ۸ را در آن مقطع با موفقيت پشت‌سر گذاشتيم , بيان كرد : حفظ جزيره فاو در آن مدت هنگامي كار مشكلي بود تا بر اثر بمباران‌هاي معاند تخريب نشود . 
بني‌هاشمي تصريح كرد : مجاهدت سازندگي و ستاد عمليات كربلا توصيه ساخت پل لوله‌اي را دادند و مديران مجاهدت سازندگي كليه استان‌ها جلسه‌اي را در اهواز داشتند و زنگنه وزير وقت مجاهدت سازندگي سفارش ساخت اين پل را به اينجانب اعطا كرد و دانش‌جعفري وزير كهن كارها اقتصادي و بودجه در دولت دهم نيز مشاوره‌ها و نقشه‌هاي اجرايي را بخشيد و هدفمان اجراي برنامه‌اي با‌ فيض مثبت و مناسب بود . 
مرتضي بابايي خراساني , عضو گروه اجرايي پل بعثت هم تيتر كرد : پيشين از اجراي طرح پل بعثت , پل خضري را ساخت كرده بوديم كه دستاوردهاي خير برايمان داشت . 
او افزود : فقط جايي كه راحت مورد انگيزه قرار مي گيرد شيئي است كه روي آب جاي دارد و يك رودخانه در شبانه‌روز ۴ درجه جذر و مد دارااست و جداي از انجام يك كار فني يك نبرد ارگانيك نيز با حالت جان دار داشتيم و هيچ‌چيزي نمي‌توانست جلودارش باشد . 
عضو مجموعه اجرايي پل بعثت ادامه بخشيد : بعداز گذراندن جذر و مد دعوا حفاظتي ناحيه را داشتيم و داشته‌هايمان در بيش تر از ۱۷۰۰ تريلي استتار كرديم تا در رصدهاي معاند شناسايي نشود . 
بابايي‌خراساني بابيان رصدهاي معاندان در شناسايي داشته‌هاي ما فاقد سود بود , تصريح كرد : در دعوا حفاظت داده ها به‌گونه‌اي كار كرديم كه چه بسا نيروي خودي متوجه اقدامات و فعاليت‌هايمان نميشد , چه رسد به نيروي معاند و نگذاشتيم كه ذره‌اي از اطلاعاتمان در اختيار معاند قرار بگيرد . 
او با اشاره به اين كه معاند در نقشه‌اي از پيش پباده سازي شده قصد تخريب پل بعثت را به ميزان ۵۰ متر ۵۰ متر داشت , تاكيد كرد : معاند مي‌خواست اين را پل گام به گام ضعيف نمايد تا به طور بي نقص آن را تخريب نمايد و ما هم فورا هر گوشه اي را كه تخريب مي شد در زمان زمان ۴۵ دقيقه ترميم كرديم و به واقع مهندسان جنگي ما شاهكار كردند و معاند فهميد هرچقدر نيز كه بخواهد بمب بزند كارساز نيست .

آزمون نظام مهندسي

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۱۷:۱۷

سومي كنفرانس انتقال حرارت و جرم جمهوري اسلامي ايران , آذر ۹۶ ه گزارش خبرها نظام مهندسي ( https : //www . akhbarmohandesi . ir ) , به گزارش اداره نظام صنفي رايانه اي گلستان اين شركت‎هاي كوچك البته با ايده‎هاي بزرگ , توانستند با حمايت نظام صنفي رايانه‎اي فرصتي براي خودنمايي و ارايه توليدها خويش را پيدا نمايند , ممكن است مهم‎ترين خصوصيت كه درين پاويون وجود داشت شور و نشاط همگي غرفه‎داران براي اخذ اين مجال بود . به همين علت با تعدادي از آنان به گفت‎وگو پرداختيم . گزارشي از برپايي پاويون استان‌ها در الكامپ با حمايت اداره 
آزمون نظام مهندسي
گزارشي از برپايي پاويون استان‌ها در الكامپ با حمايت اداره اداره نظام صنفي رايانه اي گلستان 
گزارشي از برپايي پاويون استان‌ها در الكامپ با حمايت اداره هومن نوريان , مديريت دليل كمپاني داده‎پردازي داريك از استان مازندران در رابطه حضور خويش در نمايشگاه الكامپ اظهار داشت : حضور در الكامپ يكي‌از آرزوهاي ما بود . ما كه در شهرهاي كوچك هستيم توان مالي بالايي نداريم و همين فرمان منجر مي‏‎شد كه بيشتر تحت عنوان بازديدكننده درين نمايشگاه حضور داشته باشيم , خداراشكر اداره نظام صنفي رايانه‎اي قبلي از برگزاري نمايشگاه اين زمان را تشكيل داد كه ما نيز بتوانيم براي نخستين بار توليدات خويش را عرضه كنيم . او ادامه بخشيد : اداره نظام صنفي رايانه‎اي با مهيا كردن فضايي براي ما اين قابليت را بوجود آورد محصول ما كه يك محصول به طور كامل ارتباطي است و پتاسيل بالايي براي ارايه به سازمان‎هاي بزرگ را دارااست نيز چشم شود . نوريان در پي سخنان خويش به معرفي محصول خويش پرداخت و اعلام‌كرد : قابل انعطاف افزاري كه ما پباده سازي كرديم براي كسب و شغل هاي كوچك است , اما پتانسيل بالايي داراست تا با شركت‎ها و سازمان‎هاي بزرگي لينك و پيوند شود ضمن اين‌كه توانستيم درين نمايشگاه با وزارت بودجه و شركت‎هاي پرداخت نظير سداد و سامان كيش رابطه برقرار كنيم و اين دستور را مرهون حمايت اداره نظام صنفي رايانه‎اي هستيم . او اظهار‌كرد : نمايشگاه الكامپ مدام براي اينجانب ديدني بوده است يك هنگامي افت داشته است اما مجدد با روي فعاليت وارد شدن اداره شاهد نقط ي اوج هرسال الكامپ بوديم . ما در‌اين نمايشگاه با اشخاصي مواجه شديم كه صرفا ماه‎ها ارتفاع مي‎كشيد كه بتوانيم با اين اشخاص كلام كنيم و اين سود اعتمادي بود كه اداره به ما داشت و اميد‌داريم در سال سپس نيز شاهد رويش بيشتر اين نمايشگاه باشيم . در شرف تاسيس بنياد يول هستيم شهرام پور تقي از كمپاني آساكو و عضو اداره نصر در اردبيل در رابطه كار اين مجموعه اعلام كرد : ما با تيتر يكي شركت‎هاي دانش‎بنيان طرح مسووليت در قبال انرژي و منابع ملي را در نمايشگاه عرضه كرديم و براي اين فعاليت مجموعه‎اي به عنوان «يول» جمع آوري كرديم و در شرف تاسيس بنياد يول هستيم . انگيزه ما اين است كه از گروه فراگيري و رشد و علم آموزان , دانش گاه و فارغ التحصيلان دانشكده در صدر فعاليت آموز بگيريم و كارورزشان كنيم و در يك برهه زماني سه ماهه يادگرفتن كاري كنيم كه‌اين اشخاص را براي عمل در تيم هاي فناوري فراهم كنيم . او افزود : دومي محصول قابل انعطاف افزاري انحصاري نقش تمبر براي وزارت دادستاني است كه براي اولين بار در جمهوري اسلامي ايران پباده سازي شده‌است و پيش از اين از سوييس خريداري ميشد و براي هر شعبه دادستاني در كليه استان ها پولي حدود يازده ميليون تومان هزينه دربر داشت اما ما توانستيم با مجموع ۱٫۵ ميليون تومان اين اپليكيشن را پباده سازي و ساخت كنيم . او به دنبال سخنان نمايشگاه الكامپ را يك مجال براي كسب و شغل هاي حوزه فناوري تيتر كرد و اعلام‌كرد : نمايشگاه اتفاق افتاد بزرگي است و اين اتفاق افتاد بين المللي به كمپاني هايي كه توان فرا ناحيه اي دارا‌هستند , فراوان ياري مي نمايد كه يك شناخت دوطرفه ايحاد نمايد . براي ما نيز افتخار بود كه توانستيم در نمايشگاه حاضر شويم و با مقامات و مسوولان از نزديك ملاقات كنيم . ساخت زمان عرض‌اندام براي كسب و شغل هاي كوچك مريم حسين زاده , نماينده كمپاني تانيا از استان قم هم به معرفي محصول خويش پرداخت و خاطرنشان كرد : محصول ما در مدير نمايشگرهاست اين رئيس در همگي دكان ها و اداره ها و بانك ها قابل استفاده است كه بعضي از نمايشگرهاي آن‌ها هيچ راندماني براي آن‌ها ندارد و نسبتاً بلا استفاده است . او درپي افزود : نمايشگاه اين سال به اذعان اشخاصي كه در سال‎هاي اخير در نمايشگاه حضور داشتند , ترقي چشمگيري داشته است و بازخوردهاي بخش اعظمي نيز براي ما و محصولمان مهيا كرد . با ياري اداره قابليت و امكان ملاقات با مديران و مسوولان ساخت شد ضمن اين‌كه توانستيم محصول خويش را بيشتر به مردمان معرفي كنيم . حسين زاده اظهار‌كرد : اميدوارم با توليد فضاي بيشتر در سالهاي آينده , براي كسب و شغل هاي كوچكي مثل ما فرصتي براي عرضه اندام بيشتر ساخت شود . اپليكيشن امنيت اينترنت در نمايشگاه الكامپ احسان مهدوي , مديريت دليل كمپاني آتي سازان پردازش امن عضو اداره نظام صفي استان اصفهان با اظهار خوشحالي از توليد مجال حضور در نمايشگاه در رابطه قضيه كار هاي كمپاني خويش اظهار‌كرد : كمپاني ما در بخش علم بنيان نوپاست كه نزديك به دوسال با سعي جوان ها تحصليكرده ساخته شده است . ما توانستيم محصول مهمي در مسئله امنيت اينترنت پباده سازي كنيم و در‌اين زمان شاهد هجوم به دامنه . IR هستيم كه مكررا هك مي‌شوند . عمل تخصصي اين اپليكيشن جلوگيري از اين هجوم ها است .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :دكتر بيرقي
تاريخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۵۰:۲۲

 : غيرفعال كردن بازنويسي پوشه در وردپرس

طراحي سايت در مشهد

: هنگامي كه شما يك وردپرس جديد نصب مي‌كنيد يك بخش به اسم ويرايشگر نيز در نصيب پلاگين ها وهم در نصيب قالب ها داريد كه درين نصيب به شما اذن ميدهد تا بتوانيد آن كدهاي پلاگين ويا قالب وبسايت خويش راويرايش نمائيد كه‌اين كار يعني عوض كردن كد هاي پلاگين و يا اين كه قالب تارنما خويش كه عملآ سبب نابودشدن تارنما شما ميگردد و وردپرس براي اين‌كه شما نتوانيدفايل هاي قالب و يا اين كه پلاگين ها را دستكاري فرمائيد يك كد براي آن ساخت نموده است و كه به شما اين قابليت و امكان را ميدهد تا ديگر نتوانيد پوشه هاي ( كد نويسي شده ) قالب و يا اين كه پلاگين را بازنويسي فرمائيد كه دستكاري فولدر هاي قالب و پلاگين يك خطر بزرگ براي وب سايت شما است كه خوبتر است اين قابليت را فعال نماييد تا ديگر نگران به نيز ريختن قالب تارنما خويش نباشيد . براي غيرفعال كردن دستكاري فولدر ها در وردپرس چه مي بايست كرد : براي اين كار بايستي كد زير را در پوشه wp - config . php وردپرس خويش كه در هاست موجود است قرار دهيد و به همين راحتي دستكاري فولدر هاي خويش را غيرفعال فرمائيد . غيرفعال سازي دستكاري فولدر ها در وردپرس 
define ( ' DISALLOW _ FILE _ EDIT ' , true ) ; 1 define ( ' DISALLOW _ FILE _ EDIT ' , true ) ; يك روش ديگر براي غيرفعال كردن دستكاري پوشه هاي قالب و پلاگين هادروردپرس استفاده از پلاگين Sucuri هست . اين كار چه موقع توصيه ميشود ؟ اين كار در مواقعه اي پيشنهاد ميشود كه شما تعداد متعددي كارمند ( استفاده كننده ) داريد و به آنان نقش هاي مختلف مي دهيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]